Mermer Duş Teknesi sitesi bir "Hacim Mermer" kuruluşudur ilk olarak 2009 yılından günümüze Afyonkarahisardaki atölyemizde kurucusu Mevlüt Aykız  tarafından faaliyete geçirilmiştir .

Firmamız geçmişten günümüze, taşın üstüne kurulu kültürün mirasını, yarınlara taşımaktayız. Başlıca uzmanlık alanımız olan Mermer Duş Teknesi hizmetlerinin yanında mermer, granir ve technistone türlerindeki taşları tarihi ve modern çizgilerle buluşturup, ürüne dönüştürmekteyiz.

Hacim Mermer ailesi olarak uzun yıllardan bu yana Afyonkarahisar başta olmak üzere Türkiye’nin bir çok yerinde hizmet vermekteyiz. Ürünlerimizde birinci sınıf ürün ve kusursuz işçiliğimizle sizlere kaliteli hizmet sunmayı kendimize borç biliyoruz.
Hacim Mermer güvencesiyle; Bugüne kadar pek çok projelere imzasını atan firmamız, belirlediği vizyonu doğrultusunda ilerlemektedir.
Yılların verdiği tercübe ile yapılan tüm işlerde dürüstlük ve kalite prensibinden hiçbir zaman ödün vermeden, kaliteli ve yeterli iş gücüyle her zaman hizmet etmiş ve etmeye de devam edecektir.

Siz Hayal Edin, Biz Yapalım...